Luanesha sulmon hipopotamin por pendohet

Luanesha sulmon hipopotamin por pendohet

12 gusht 2017 10:05

Ky është momenti dramatik i një hipopotami i cili thyen të gjitha rregullat e natyrës duke iu kundërpërgjigjur sulmit të një luaneshe.

Në videon që është realizuar në një park nacional në Kenya, luanesha e sulmon hipopotamin, por pak sekonda më vonë pendohet pasi “viktima” e saj ngrihet dhe i kundërpërgjigjet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme