Fiton bastin për ta pirë një shishe raki, por vdes pak sekonda më vonë

Fiton bastin për ta pirë një shishe raki, por vdes pak sekonda më vonë

04 March 2017 09:52

Një 23-vjeçar ka vdekur pasi është helmuar me raki në një klub nate në Republikën Domenikane.

Ai dhe shokët kishin vënë bast prej 630 dollarësh për ta pirë me shpejtësi një shishe tequila. Djali e fitoi bastin, por pak sekonda më vonë ai vdiq shkaku i konsumimit të tepërt të alkoolit.

Momenti i vdekjes së tij është publikuar në internet dhe në këtë video shihet se ai nuk mund të qëndronte në këmbë pas konsumimit të rakisë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme