7 vjeçi reciton 2800 vargje të Fishtës pa u ndalur

7 vjeçi reciton 2800 vargje të Fishtës pa u ndalur

21 November 2019 11:00

Ky fëmijë vetëm 7 vjeç quhet Nikoll Prendi. Ai jeton bashkë me familjen në fshatin Balldre të Lezhës. Një video e tij është bërë virale në rrjet. Fishta do ndihej krenar për të. Dhe jo vetëm ai.

Nikolla reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës, pa u ndalur.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme