Rrëzohet në det, piloti filmoi avionin

Rrëzohet në det, piloti filmoi avionin

23 August 2019 10:35

Një avion i vogël është rrëzuar në brigjet e Kalifornisë, ku fatmirësisht si piloti dhe pasagjeri arritën të shpëtonin pa dëmtime.

Piloti pasi doli në det filmoi avionin që drejtonte.

Videoja u bë virale në rrjet, ndërsa raportohet se aksidenti ndodhi si pasojë e një problemi me motorin.

Ndiqni pamjet e avionit të rrëzuar në det.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme