Foto të papërsëritshme të botës së egër

Foto të papërsëritshme të botës së egër

07 July 2019 21:04

“Wildlife Photography Awards” është një garë e madhe për fotografët me fat dhe shumë kafshë miqësore me kamerën.

Në këtë artikull, ju do të shihni fituesit karizmatik që na bënë të buzëqeshim, transmeton tch.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme