Modelja digjitale, në rrjete sociale e ndjekin si të ishte e vërtetë

Modelja digjitale, në rrjete sociale e ndjekin si të ishte e vërtetë

14 May 2019 09:46

Firma japoneze e produkteve kozmetike, Kate, ishte në kopertinën e fundit të revistës i-D, e këtu s’ka asgjë për tu çuditur.

Habia nis nga fakti që njëra prej tre modeleve të përzgjedhura për ta prezantuar, nuk është njerëzore: ajo është një modele digjitale, por mjaft e suksesshme me sa duket, sepse numëron me mijëra ndjekës.

Në foton e Kate, vajza virtuale është ajo në mes, me flokët rozë dhe baluke të shkurtra./tch

Komentet

Shto koment

Të ngjashme