Fotot që rrallë i shihni, zonjat e para dhe princeshat në bikini

Fotot që rrallë i shihni, zonjat e para dhe princeshat në bikini

08 May 2019 17:44

Të gjithë jemi kuriozë për jetën e personazheve të famshëm, përfshirë këtu politikanët, dhe pjesëtarët e familjeve mbretërore.

Më poshtë janë disa foto të personazheve më të famshëm të politikës, jashtë kornizave të tyre të jetës së përditshme, transmeton TCH.

Komentet

zeq10/05/2019 10:21

Ju dhasht zoti ymer shendet sa ma shum ketyre shpetimtarve te popullit te kosoves.

Shto koment

Të ngjashme