Nuk ja lejojnë në valixhe, gruaja vesh 7 fustane e 2 palë këpucë

Nuk ja lejojnë në valixhe, gruaja vesh 7 fustane e 2 palë këpucë

11 April 2019 15:17

Një grua veshi shtatë fustane dhe 2 palë këpucë në aeroport për të shmangur pagesën 65 paund. Natalie Wynn, 30 vjeçe kishte kaluar limitin e peshës së valixhes, prandaj i dha zgjidhje në momentin e fundit.

Ajo hoqi shtatë fustane, dy palë këpucë, dy palë pantallona, një fustan dhe një triko për të çuar peshën e valixhes në 6 kg, të cilën e kishte 9.4 kg.

Natalie u ndalua kur një oficer i sigurisë i tha se valixhja ishte shumë e rëndë për tu futur në avion. Udhëtarët e tjerë filluan të qeshnin dhe i ofruan ndihmë që të fuste rrobat në valixhet e tyre për të mos bërë pagesën shtesë.

Në atë moment vendosi të shtonte disa veshje në trup, të cilat i hoqi sapo hipi në avion me lejen e stjuardesës.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme