Vetura e Policisë së Maqedonisë në “Marimangë”

Vetura e Policisë së Maqedonisë në “Marimangë”

24 March 2019 18:01

Një veturë e Policisë së Maqedonisë, është fotografuar duke u kapur nga një marikamangë, diku në Maqedoni.

Postimi i saj në faqen “Pa censurë”, me mbishkrimin “Policia parkohet gabimisht dhe marimanga e kap”, ka marrë shumë komente nga lexuesit.

Shumica prej tyre nuk e besojnë se fjala është për parkim të gabuar, por makina ose është dëmtuar ose ka mbetur pa derivate.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shqiptarii25/03/2019 15:37

Le te sherbej si shembull per keta kapadait tane shteteror. Ne nej shtet normal sir te jesh edhe president i vendit nese bere ndojne shkelje ligjore ndeshkohesh, kurse te ne shoferi i nje zyrtari te x institucion zihet me 13 kg heroine edhe vazhdon jeten sikurnje gje e tille te kish ndodhur ne vend apo planet tjeter...

Shto koment

Të ngjashme