Tentativa e një të burgosuri për arratisje i shkon keq

Tentativa e një të burgosuri për arratisje i shkon keq

09 February 2019 17:54

Tentativa e një të burgosuri për tu arratisur ka shkuar keq.

Blaze Ayers po dërgohej në qelinë e tij në një burg në Qarkun Jackson në Indiana, kur u largua me vrap nga oficerët dhe u mbyll në një dhomë mjekësore.

Në kohën kur policët hynë në dhomë, 28-vjeçari kishte hyrë në tavan dhe tentoi të largohej nga aty.

Por përpjekjet e tij për tu arratisur dështuan pasi tavani ku po ecte u shemb dhe ai ra para 3 policëve me armë./oranews

Komentet

Shto koment

Të ngjashme