Fituesja britanike e lotarisë e josh dhe i lutet futbollistit shqiptar për martesë

Fituesja britanike e lotarisë e josh dhe i lutet futbollistit shqiptar për martesë

16 January 2019 09:51

Jane Park, e cila mori vëmendjen e mediave në Britani, pasi fitoi një lotari të madhe që në moshën 17 vjeçare, ka postuar foto me nënkuptime seksuale ndaj futbollistit Florian Kamberi.

Park, tani 24 vjeçe, ka bërë një ëmbëlsirë në formë zemre me emrin Kamberi, ku thotë “martohu me mua”. Më pas ka postuar një foto tjetër ku shkruan nënkuptimin seksual “BJ Queen”, që do të thotë “mbretëresha e seksit oral”, shkruan tch.

Kamberi është një futbollist që ka lindur në Zvicër nga prindër kosovarë. Ai luan në kampionatin skocez për Hibernian FC, si sulmues.

Jane Park fitoi një lotari në moshën 17 vjeçare, dhe pak javë më parë tërhoqi vëmendjen e mediave kur ofroi pagesë për atë djalë që do t’i vinte për lidhje serioze. Ajo madje tha se lotaria e kishte bërë më pak të lumtur.

Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme