Pse Ferit Zekolli i bleu te “Bozhuri” çokollatë Bogujevcit

Pse Ferit Zekolli i bleu te “Bozhuri” çokollatë Bogujevcit

13 January 2019 20:51

Legjenda e boksit kosovar, Mehmet Bogujevci ishte mysafiri i radhës në emisionin “Jeta” në KTV.

Ai në këtë emision flet për boksin dikur dhe sot. Pse tani nuk është fama e boksit njëjtë si dikur, dhe cilat janë kushtet që tani ka boksi kosovar.

Në një moment ai tregon poashtu edhe për çokollatën të cilën basketbollisti Ferit Zekolli ia kishte blerë.

Por, pse ia bleu mund ta kuptoni në videon më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme