Babadimri në Irak Foto: Ahmad al-Rubaye

Babadimri në Irak

09 January 2019 12:21

Në qytetin e vjetër dhe pothuaj të shkatërruar të Irakut Mosul , të rinj veshur me kostume të babadimrit kanë shpërndarë pako dhurata për fëmijë.

Pak e jashtëzakonshme për këtë vend e edhe për këtë qytet.

Shikoni fotot.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme