Djali dy-vjeçar lë në hije fjalimin e babait si guvernator i ri i Californias

Djali dy-vjeçar lë në hije fjalimin e babait si guvernator i ri i Californias

08 January 2019 22:20

Djali dy-vjeçar i Gavin Newsom ka qenë njeriu kryesor i skenës kur vendosi t’ia prishte babait të tij adresimin si guvernator i ri i Californias.

Me lëvizjet e tij dhe refuzimin për të shkuar në krahët e nënës ai shkaktoi të qeshura te të pranishmit në fjalimin inaugurues të Newsom.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme