Nexhat Krasniqi tregon si ka ndikuar fama në jetën e tij

Nexhat Krasniqi tregon si ka ndikuar fama në jetën e tij

28 December 2018 20:22

I ftuar në pjesën qendrore të Expressit ishte, Nexhat Krasniqi, ish-kandidat për kryetar të Malishevës njëherësh mësimdhënës i Historisë.

Jo shumë larg nga data e sotme, Nexhat Krasniqi, bëri disa deklarata në Interaktiv dhe më pas kjo u bë virale dhe tërë Kosova mësoi për Drenocin, Astrazubin, Pagarusha,Lladrovcin, Bellanicën e Kievën.

E si ka ndikuar kjo famë në jetën e tij tregon vet Krasniqi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme