“Fan Liga e Kosovës” sjell tifozët në fushën e futbollit

“Fan Liga e Kosovës” sjell tifozët në fushën e futbollit

05 December 2018 21:05

“Fan Liga e Kosovës”, adhuruesit e klubeve të huaja së shpejti në fushën e futbollit.

Kjo është tema për të cilën është diskutuar sot në pjesën qendrore të emisionit Express në KTV, me mysafirët e ftuar në studio: Adnan Ahmeti, Leotrim Asllanaj, Tulant Veseli dhe Gazmend Gashi, nga "Fan Liga e Kosovës".

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme