Moti i keq në Zelandë të Re shfaq një krijesë të çuditshme

Moti i keq në Zelandë të Re shfaq një krijesë të çuditshme

29 November 2018 15:33

Skeleti i një krijesë të çuditshme u shfaq në një plazh në Canterbury të Zelandës së Re, pas valës së motit të keq që goditi vendin.

Imazhet, të publikuara në Facebook nga gazetari Chris Lynch, siç transmeton abcnews, tregojnë skeletin me dy këmbë, dy krahë dhe një bisht. “A mundet dikush të më ndihmojë të identifikoj këtë krijesë?” Shkruan gazetari që publikoi imazhet. “Duket si diçka aliene!”, Përfundoi ai.

Komentet

Agroni (Ferizaj).06/12/2018 16:13

Eshte nje MONTAZH KOMPJUTERIK e asgje me shume, sepse kur e vereni pjesen e poshtme te kesaj krijese me saktesisht te kembet atehere vereni si pjese metalike, hahahahhaha mos eshte ndonje robot nga Area- 51 ?? ahhahahhaha

Shto koment

Të ngjashme