Avioni shkel për vdekje një person në pistë

Avioni shkel për vdekje një person në pistë

20 November 2018 23:33

i udhëtarëve që të martën aterroi në aeroportin Sheremetjevo në Moskë e ka shkelur një burrë duke e lënë të vdekur në vend, ka njoftuar përfaqësuesja e për medie e aerodromit Ana Zaharenkova, transmeton Koha.net.

“Avioni i udhëtarëve ka arritur në Athina në pistë dhe derisa lëvizte nëpër pistë, ekuipazhi ka njoftuar se kishte goditur një objekt të paidentifikuar. Pas kësaj u gjet rupi i njeriut, rrobat dhe gjërat e tij personale ishin shpërndarë përreth”, ka thënë ajo, transmeton Tass.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme