Beteja e ashpër e luanëve vëllezër për të qenë lider grupi

Beteja e ashpër e luanëve vëllezër për të qenë lider grupi

25 October 2018 15:41

Dy vëllezër luanë kanë zhvilluar një përleshje të ashpër për të qenë prijës i grupit.

Beteja për dominim filloi derisa një grup turistësh po vizitonte parkun Massai Mara në Keni. Të dy janë përleshur rreth pozitës në grup dhe për një luaneshë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme