Jahjaga mbetet tifoze e përkushtuar e Kosovës Foto: Ilustrim

Jahjaga mbetet tifoze e përkushtuar e Kosovës

11 October 2018 22:36

Në ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Maltës e pranishme është edhe ish-presidentja Atifete Jahjaga. Jahjaga, është e pranishme për të mbështetur lojtarët kosovarë në çdo lojë të tyre.

Ndonëse herën e kaluar Jahjaga kishte ngatërruar kundërshtarët e Kosovës, ku në vend se të thotë që po luan me Ishujt Faroe, ajo kishte shkruar se Kosova po luan kundër Azerbajxhanit. Por këtë herë është e saktë.

Lexo edhe: Jahjaga në stadium, mendon që Kosova po luan me Azerbajxhanin

Kosova shënoi fitore sot kundër Maltës me rezultat 3-1.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme