Jean-Claude Juncker humb bilancin në samitin e NATO-s

12 korrik 2018 19:56

Nëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetëra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker.

Udhëheqësi i BE-së u pa të pengohej dhe të humbiste bilancin e tij disa herë përpara një darke gala të mërkurën.

Zyra e Juncker-it nuk pranoi të komentojë, duke përmendur shqetësimet e privatësisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme