Miu “han” 19 mijë dollarë në një bankomat

Miu “han” 19 mijë dollarë në një bankomat

22 qershor 2018 11:56

Të pakën një mi ka depërtuar përmes vrimës në pjesën e pasme të bankomatit në verilindje të Indisë dhe ka “hëngër” bankënota me vlerë të paktën 19 mijë dollarë, ka njoftuar policia lokale, transmeton koha.net.

Mbikëqyrësi i Policisë në qytetin Tinsukia ka thënë se kur teknikët shkuan gjatë këtij muaji për ta ndrequr makinën e bankës indiane, në të gjetën miun e ngordhur dhe paratë e përtypura në vlerë 19 mijë dollarë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme