Shala flet për peizazhin abstrakt i cili është i vetmi me këtë stil në Kosovë

Shala flet për peizazhin abstrakt i cili është i vetmi me këtë stil në Kosovë

07 May 2018 15:25

Në rubrikën “Jeta në objektiv” të emisionit “Jeta” në KTV, kësaj radhe ishte i ftuar fotografi Naim Shala.

Ai me këtë zanat merret që nga vitet e 80-a.

Stili që ai përdor është abstraktja.

Ai për shikuesit flet për këtë stil, jep këshilla, si dhe shpjegon për objektet që ndodhen në fotografi. Dhe krejt në fund mund ti kënaqni sytë me disa nga krijimet fantastike të fotografit.

Për më tepër ndiqeni më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme