Sonte në Express për lirinë e shtypit

Sonte në Express për lirinë e shtypit

12 April 2018 15:28

Llojllojshmëri materialesh do të mund të ndiqni në edicionin e sotëm të emisionit të pasdites në Kohavision. Lajme të reja nga politika, sporti, kultura e showbiznesi do t’ju ofrohen nga ora 16:30 deri më 19:00.

- Për lirinë e shtypit dhe vlerësimet nga “Freedom House”, në Express Intervistën e ditës i ftuar është Nehat Islami, nga Këshilli i Mediave të Shkruara.

- Në studio, me regjisor e aktorë nga Presheva do të flasim për gjendjen e Teatrit të Preshevës.

- Nga arti, ju sjellim ekspozitën e artistit Lorik Sylejmani në Galerinë Kombëtare të Kosovës

- Lajmet më të reja nga sporti: Kosova, ngritje në ranglistën e FIFA-s, në cilin vend pozicionohet kombëtarja jonë?

- Linda sjellë recetën e radhës, për mufine të mbushura me shije kikiriku

- Rina dhe Fero, në studion e emisionit Express, promovojnë këngën “S’ka konkurrencë”

- Rita Ora shtyn lansimin e albumit të ri.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme