Sot në Express për dezinfektimin e TKK-së dhe Testin Pisa

Sot në Express për dezinfektimin e TKK-së dhe Testin Pisa

11 April 2018 15:38

Express, sot në Kohavision, për dezinfektimin e TKK-së dhe Testin Pisa

Në emisionin e pasdites në KTV, përveç tjerash sot mund të ndiqni:

- Dezinfektohet TKK, rikthehen aktivitetet e rregullta në këtë institucion

- Në studio do të diskutohet për vendimin e këngëtarëve për të ndryshuar zhanër duke kënduar në dasma. Të ftuar: Albina Kelmendi, Alban Mehmeti dhe Besart Halimi

- Linda sjellë recetën e radhës - Tagliatele me djathë të kaltër dhe arra

- Nga sporti, pasi eliminoi Barcelonën, trajneri i Romës Di Francesco kërkon finalen e madhe

- Dëfrim Puka nga Cineplexx, në studio tregon detajet për ardhjen e dy aktorëve hollivudianë Robert Davi dhe Luke Gloss në Prishtinë

- Skena skandaloze në klipin e ri të Blunt dhe Real1

Në Express intervistën e ditës, Fatmir Elezi, anëtar i komisionit për “PISA 2018”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme