13 vjeçari shqiptar mahnitë jurinë e The Voice Kids në Gjermani

13 vjeçari shqiptar mahnitë jurinë e The Voice Kids në Gjermani

14 mars 2018 08:41

Është duke u mbajtur gara e madhe e The Voice Kids në Gjermani dhe, së fundi, jurinë e kësaj gare e ka mahnitë zëri i Besim Karpuzit, që vjen nga Drenica e Kosovës.

Ai ka fituar zemrat e jurisë në audicionet e fshehura, kurse vetë juria e ka cilësuar talentin shqiptar një këngëtar të vërtetë, duke ia vlerësuar zërin, por edhe qëndrimin e tij.

Lexoni edhe: 

14 vjeçja me prejardhje nga Kosova që me muzikë po synon famën në Holandë [video]

Për më shumë mund ta ndiqni performancën e Besimit, i cili tashmë vazhdon garën e mëtutjeshme.

Komentet

Justiniani Dardan14/03/2018 09:17

Bravo Bravo Bravo Besim se qenke talent I paparë,me bere me lot!

Shto koment

Të ngjashme