Rita Ora fiton “Best Pop” në Global Awards

Rita Ora fiton “Best Pop” në Global Awards

01 mars 2018 23:08

Këngëtarja Rita Ora ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm në ndarjen e çmimeve në mbrëmjen e sotme të Global Awards.

Ajo fitoi çmimin “Best Pop”, duke mposhtur në këtë konkurrencë Liam Payne, Shawn Mendes, Charlie Puth, dhe Little Mix, transmeton Koha.net.

“Ajo doli në skenën e Global Awards për të performuar jo njëherë, por dy herë. Urime Rita Orës për çmimin ‘Best Pop’”, shkruan Global Awards në Twitter.

Për disa çmime ishte e nominuar edhe Dua Lipa por nuk arriti të fitojë ndonjërin prej çmimeve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme