Ilir dhe Korab Shaqiri publikojnë këngë për familjen Jashari

Ilir dhe Korab Shaqiri publikojnë këngë për familjen Jashari

28 shkurt 2018 23:01

Pas një kohe shumë të gjatë, Ilir Shaqiri ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Bashkë me të birin, Korabin, ata kanë publikuar një projekt kushtuar fëmijëve të familjes Jashari.

Kënga titullohet “Ata u bënë dritë” dhe është publikuar në faqen e Ilir Shaqirit në Facebook.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme