Aktori nga Kosova flet për jetën në Amerikë

Aktori nga Kosova flet për jetën në Amerikë

22 shkurt 2018 10:20

Skender Beck dikur aktor rezident në teatrin “Dodona” të Prishtinës, vjen nga Los Angelosi për një rrëfim jete në KTV.

Ish-studenti i profesorit të ndjerë Faruk Begolli, tash e 21 vjet jeton në Amerikë dhe për KTV-në ka folur për karrierën e tij si aktor.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme