Mes Filarmonisë së Kosovës dhe dasmave e mbrëmjeve

10 February 2018 22:00

Asim Gashi është pjesë e Filarmonisë së Kosovës. Mirëpo, sikur disa të tjerë, ai është aktiv edhe nëpër mbrëmjet muzikore e dasma. Kjo meqë ai thotë se është e vështirë të jetohet me një pagë nga filarmonia.

Mirëpo, a has në paragjykime nga kolegët e tij?

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme