Pas “Oscar”-it, cila është ëndrra e Durmishit

Pas “Oscar”-it, cila është ëndrra e Durmishit

10 February 2018 20:42

Aktori dhe producenti i njohur kosovar, Eshref Durmishi ishte mysafir në emisionin “Talk” të KTV-së.

Ai arriti të shkel aty ku dëshirojnë të gjithë kineastët.

Por, tash cila është ëndrra e aktorit dhe producentit Eshref Durmishi?

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme