Cili nga producentët e KTV-së e ka rrogën më të madhe?

03 shkurt 2018 21:45

Dy producentët e KTV-së, Dardan Selimaj dhe Rea Surroi, ishin protagonistë në rubrikën “Pyetjet e kuqe” të emisionit “Talk”.

A është mirë me qenë producent i KTV-së? Si i komentojnë Edi Ramën e Ermonela Jahon? Cila ka qenë zgjedhja më e vështirë që kanë bërë në jetë? Cili nga ta e ka rrogën më të madhe?

Përgjigjet për këto dhe pyetje të tjera interesante mund t’i dëgjoni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme