Aktori shqiptar me rol në serinë e njohur gjermane “Guten zeiten, schlechte zeiten”

Aktori shqiptar me rol në serinë e njohur gjermane “Guten zeiten, schlechte zeiten”

01 shkurt 2018 10:28

Në rrëfim jete ishte i ftuar Flamur Aliji me prejardhje nga fshati Tearcë i Tetovës.

Tash e 15 vite jeton ne Gjermani, ku atje përfundoi studimet e aktrimit dhe po zhvillon karrierën si aktor.

Së fundmi atë mund ta shihni në serialin e njohur gjerman që po vazhdon të shfaqet në kanalin RTL, “ Guten zeiten, schlechte zeiten”.

Për më shumë shikojeni videon:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme