Boshnjaku përzgjedh këngët e këngëtarëve

27 janar 2018 22:30

Në emisionin “Talk” të KTV-së, kompozitori Florent Boshnjaku është dashur të bëjë përzgjedhje në mes të disa këngëve shqiptare hite të krijuara ndër vite.

“Shkel” apo “Më mungon”, “Pendimi” apo “Kriza”, “Me sy mbyllur” apo “Për ty”.

Përzgjedhjet për këto dhe këngë të tjera, mund t’i shihni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme