Rikthehen tre detektivet e filmit “Charlie’s Angels”

Rikthehen tre detektivet e filmit “Charlie’s Angels”

21 janar 2018 09:34

Tre detektivet më të bukura të ekranit do të rkthehen së bashku në muajin prill të këtij viti në filmin “Charlie’s Angels”.

Një nga detajet e zbuluara për filmin më të ndjekur është se do të ketë premierën e tij në vitin 2019, ndërkohë që edhe vendi ku do të realizohen xhirimet është gjetur.

“Omega Underground” raporton se filmi “Charlie’s Angels” do të nisë xhirimet jashtë SHBA-së dhe konkretisht në Budapest më 18 prill.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme