50 vjet me Sabri Fejzullahun

50 vjet me Sabri Fejzullahun

02 janar 2018 09:17

Sot më 2 janar në orën 15:30 në KTV shfaqet intervista 30-minutëshe e yllit të muzikës kosovare, Sabri Fejzullahu.

Edhe pse ka arritur në 50 vjet karrierë, ai vazhdon të argëtojë fansat e tij me këngët që nuk vdesin asnjëherë.

Në vitet 80-90 merrej edhe me komedi. Ai ishte pjesë “Treshi Persheshit” për një kohë.

Për emisionin Pro X në intervistën ekskluzive, Fejzullahu sjell rrëfimin e tij të jetës, fëmijërinë, ëndrrat, aktrimin, këndimit si dhe flet për futboll e për shumëçka tjetër.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme