Ismet Peja: “Jam përgjysmuar...”

23 dhjetor 2017 21:55

Doajeni i muzikës popullore dhe muzikës së vjetër qytetare, Ismet Peja, ishte protagonisti i radhës në rubrikën “Biografi në numra” të emisionit “Talk” të KTV-së.

Ai përveç tjerash në këtë rrëfim ka folur për humbjen më të madhe të jetës së tij.

Se për çfarë bëhet fjalë mund ta kuptoni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme