Doda tregon mosmarrëveshjet me bashkëshorten për shkak të aktrimit

02 dhjetor 2017 22:22

Duke folur për vështirësitë e aktrimit si profesion dhe si ndikon në familje, aktori Xhevdet Doda ka shpalosur disa detaje interesante në raport me bashkëshorten e tij.

Ai ka thënë se bashkëshortja e ka mbështetur vazhdimisht, por që mosmarrëveshjet dhe problemet janë të pashmangshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme