Vogëlushja Erza Muqolli performoi në mbrëmjen “Parantezë kosovare” në Paris

Vogëlushja Erza Muqolli performoi në mbrëmjen “Parantezë kosovare” në Paris

19 nëntor 2017 14:11

Voglushja Erza Muqolli, e cila mahniti francezët me performancat e saj vite më parë, performoi parmbrëmë edhe në “Parantezë kosovare” në Paris, duke lënë mbresa të pashlyeshme ndër ata që e ndoqën.

Ky organizim erdhi nga Ambasada e Kosovës në Francë në bashkëpunim me Bashkinë e Parisit 4, me mbështetjen dhe nën përkujdesjen e kryetarit të Bashkisë, Christophe Girard, shkruan KultPlus.

Erza Muqolli ka kënduar këngën e Sia “Chandelier”, këngë kjo e cila është mirëpritur nga të pranishmit.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme