“Melihate Qena në numra”

18 nëntor 2017 22:00

Regjisorja e teatrit të Kukullave dhe aktorja Melihate Qena ishte mysafire në rubrikën “Biografi në numra” të emisionit “Talk”.

Ajo rrëfeu mbi jetën dhe karrierën përmes numrave që kishte përzgjedhur.

Rrëfimet e saj interesante mund t’i dëgjoni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme