Zymberaj flet për aktorët që kërkuan votë!

04 nëntor 2017 19:52

Aktori dhe regjisori Mentor Zymberaj ishte mysafir në emisionin “Talk”.

Ai përveç tjerash ka folur edhe për kolegët e tij të cilët kërkuan votë për t’ju futur politikës në zgjedhjet e fundit.

Duke treguar se si i ka parë ata, Zymberaj ka deklaruar se vota më e mirë do të ishte respektimi i punës që bëjnë.

Për më shumë, mund ta dëgjoni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme