Përqafoi artin duke luftuar për të

Përqafoi artin duke luftuar për të

02 nëntor 2017 09:59

Dje në “Rrëfim Jete” në KTV ishte i ftuar një personazh tjetër. Bëhet fjalë për Armend Berisha nga Prishtina. Foli në pika të shkurta për ëndrrën dhe suksesin e tij. Gjithmonë e deshi artin, mirëpo talenti mungoi!

Vrapoi pas saj dhe sot është dizajnues grafik ku puna po i shkon shumë mirë. Për më tepër ndiqeni bisedën më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme