Më 12 tetor ‘Takimet e Gjeçovit’

Më 12 tetor ‘Takimet e Gjeçovit’

04 tetor 2017 15:58

Më 12 tetor në Zym të Hasit organizohet edicioni i 46-të i manifestimit letrar, kulturor e shkencor ‘Takimet e Gjeçovit’, shkruan KultPlus.

Manifestimi organizohet nga ShSh ‘Shtjefën Gjeçovi’ në Zym në bashkëpunim me MKRS dhe Drejtorinë e Kulturës të komunës së Prizrenit.

‘Takimet e Gjeçovit’ nisin më 12 tetor dhe përfundojnë më 14 tetor. Hapja e manifestimit bëhet me fillim nga ora 11:00 në Zym-Has.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme