Kulturë

Mahmood me paraqitjen në “Sunny Hill” synon që ta rrisë muzikën e tij në nivel ndërkombëtar

Mahmood
 

Këngëtari i famshëm italian Alessandro Mahmood ka thënë se ndihet i lumtur që gjendet në Kosovë dhe do të performojë në një festival me renome siç është “Sunny Hill”.

Mahmood në një konferencë për media në Prishtinë, para se të interpretojë sonte, ka thënë se shpreson që performanca e tij të shkojë mirë.