Premiera e shfaqjes “Unë jam vetë grua”

03 December 2019 20:54

Sot në emisionin “Express” në KTV është diskutuar për shfaqjen “Unë jam vetë grua”, e cila premierën e shënon nesër në skenën e teatrit “Dodona”.

Të ftuar në studio për të diskutuar rreth këtij projekti ishin, Kushtrim Koliqi, regjisor dhe Adrian Morina, aktor.

Për më tepër, shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme