“Cirku Fluturues” me premiere botërore në Estoni

28 November 2019 21:55

Filmi “Cirku Fluturues” me skenar dhe regji të Fatos Berishës, ka mbajtur premierën botërore në festivalin “Black Nights Film Festival” në Talin të Estonisë.

Filmi nga Kosova, i cili është pjesë e konkurrencës së festivalit prestigjioz, u mirëprit nga audienca.

Për më shumë, shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme