Detaje për Festivalin Ndërkombëtar të Fotografisë - “PreFoto”

12 November 2019 19:47

Në emisionin “Express” të KTV-së sot është diskutuar për edicionin e nëntë të Festivalit Ndërkombëtar të Fotografisë “PreFoto”, i cili mbahet më 16 nëntor në Preshevë.

Të ftuar në studio për këtë diskutim ishin, Edon Agushi, drejtor artistik i festivalit dhe Ardit Ahmeti, koordinator i festivalit.

Për më tepër, shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme