Tomor Kuçi dhe Edona Vatoci rikrijojnë një këngë të Gjurmëve

Tomor Kuçi dhe Edona Vatoci rikrijojnë një këngë të Gjurmëve

16 August 2019 23:40

Tomor Kuçi dhe Edona Vatoci kanë rikrijuar këngën e rok grupit Gjurmët, e cila titullohet “Të kam thënë mos i bje' bukës me këmbë/Këndoj, ekzistoj”.

Muzika është bërë nga Gjurmët dhe Tomor Kuçi, derisa incizimi dhe miksimi është bërë nga Kuçi, transmeton Koha.net.

Kjo këngë vjen me videoklip që është bërë me regji të Leart Ramës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme