“Hapu” festivali i artit në hapësirë publike

“Hapu” festivali i artit në hapësirë publike

09 July 2019 20:01

Festivali i artit në hapësirë publike "Hapu", sivjet e shënon edicionin e pestë me radhë.

Aktivitete të shumta do ta karakterizojnë këtë ngjarje, për të cilat na treguan sot në studio mysafirët e ftuar, Florent Mehmeti, organizator dhe Hajat Toçilla, aktore.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme