Vdes papritur ylli televiziv i BBC, aktorja 16-vjeçare

Vdes papritur ylli televiziv i BBC, aktorja 16-vjeçare

18 April 2019 12:14

Ylli televiziv i BBC, Mya-Lecia Naylor ka vdekur papritur në moshën 16 vjeçare.

Shkaku i vdekjes së aktores dhe modeles nuk dihet ende. Ajo vdiq më 7 prill, por lajmi është raportuar vetëm sot.

Agjencia e saj, A&J Management, tha se ngjarja ndodhi pasi Naylor u rrëzua, duke mospërcaktuar qartë se çfarë kishte ndodhur.

Mya-Lecia ka luajtur në shfaqje si Millie Inbetween dhe Almost Never, e së fundmi u bë pjesë e grupit Angels N’ Bandits.

Alice Webb, drejtoresha e BBC Children, tha se lajmi i vdekjes së saj e la ekipin të tronditur dhe tmerrësisht të trishtuar/K.J.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme